3 Görüntülenme
Gizli Bir Yaşam (A Hidden Life)
7.4 IMDB Puanı

Gizli Bir Yaşam (A Hidden Life)

A Hidden Life izle
A Hidden Life izle ⚡ Gizli Bir Yaşam izle ⚡ biyografi dram romantik türündeki 2019 yapımlı filmi full türkçe altyazılı ve türkçe dublaj olarak yüksek kalitede izle.
Gizli Bir Yaşam konu ve özeti
Gizli Bir Yaşam izle , A Hidden Life izle , Gizli Bir Yaşam 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Film, 2007 yılında aziz olarak gösterilen Avusturyalı Franz Jägerstetter’in gerçek hikayesini anlatıyor. Birinci Dünya Savaşı sırasında babasını kaybeden çocuk, üvey oğluna soyadını veren annesi ve üvey babası tarafından büyütüldü. Avusturya Nazi Almanya’sına ilhak edildikten sonra Franz, işgalcilere aktif olarak direndi ve ailesiyle birlikte yaşadığı tüm yerleşimden tek kişi, Anschlus’ları desteklemeyi ve Nazi ordusuna para bağışlamayı reddetti, ayrıca temelde çocuklara verilen nakit yardımları almadı Avusturyalı yetkililer.
Başka bir seferberlikten sonra, Jägerstätter cepheye, Üçüncü Reich için savaşacağı bir çağrı alır. Ancak, bir mümin olarak, bir adam Almanya’ya sadakat yemini reddeder ve hapse girer. Burada Franz’ı, sadece karısının ve bir köylünün ailesi tarafından bir firar ailesi gibi zulüm gören üç kızının uğruna savaşa gitmesi gerektiğine ikna etmeye çalışırlar. Jägerstätter kendisine ve vicdanına sadık kalır. Duruşmada sadece sıhhi birimlerde hizmet vermeye hazır olduğunu bildirdi. Ancak mahkeme teklifini reddetti ve onu 1943’te planlanan ölüme mahkum etti.


Yapım yılı : 2019
19 Ocak 2020 19:43

tt5827916


Dil : Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
IMDB : 7.4

Ülkesi :
Almanya
United Kingdom
United States


Yönetmen : Terrence Malick


Senaryo : Terrence Malick


Oyuncular : August Diehl
Maria Simon
Valerie Pachner

Ödüller : 10 ödül & 32 Adaylık.

Yapım Şirketi : Fox Searchlight Pictures

Film Süresi : 174 dakika
Diğer Adları : A Hidden Life


Kategori : Biyografi , Dram , Romantik


Tür : 2. dünya savaşı filmleri

Etiketler: , ,

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap