3 Görüntülenme
Tazı Bloodhound
2.1 IMDB Puanı

Tazı Bloodhound

Kategori
Bloodhound izle
Bloodhound izle ⚡ Tazı – Bloodhound 2020 Türkçe Altyazılı FIlm izle ⚡ dram korku suç türündeki 2020 yapımlı filmi full türkçe altyazılı olarak yüksek kalitede izle.
Tazı – Bloodhound 2020 Türkçe Altyazılı FIlm konu ve özeti
Bloodhound’un uzun ve kısa kısmı oldukça ( Tazı 2020 izle,Bloodhound 2020 izle ) basittir: Özel dick Abel Walker (Ed Ackerman) kaybolan bir eylemi çeken bir kadın arıyor ve tüm acımasız olayı belgelemek için kameraman Jim (David Foy) ile birlikte getirildi. . Arsa büyüdükçe, dostlarımız kendilerini kıvrılma, dönüş ve cinayetin dönen bir miazmasında derin toplar bulurlar.
Bu çizim basit gibi görünse de, gerçek resim başka bir şey değildir. Yazar / yönetmen Jason Richard Miller, bizim korku filmimizde eşsiz bir hayvan yarattı; film noirinin (türün kullandığı her yerde var olan anlatım dahil), görüntüleri ve sahte belgesel karışımı.
Bu teknikler izleyiciye aslında Walker’ın yüksek riskli araştırmasının bir parçası olduğumuzu hissettiriyor ve her şey gayet iyi çalışıyor. Buna ek olarak, Ackerman’ın kahramanımızın kötü durumlarına gerçekten yatırım yapmamızı sağlayan güvenilir “everyman” performansı … buna karşı çıkmak için kapsamının çok ötesinde bir performans.
Zevk aldığım bir diğer unsur, filmin şık 80’lerin tarzı synth-ağır film müziği. Bu, filme bir şekilde çalışacak başka farklı bir öğe veriyor. Kuşkusuz müzik temel kibire karşı çalışır, ancak ne olursa olsun bu fiske çok daha eşsiz bir lezzet verir.
Dezavantajlı, bir ton el sinema sinemasına dayanamıyorsanız ve sinek estetiğine vurduysanız, bundan zevk almanızın üstesinden gelmek için daha büyük bir engeliniz olacak … ama çekim tarzı bulunsa bile filmler çantanız değil, yine de buna adil bir sarsıntı vermenizi tavsiye ediyorum.
Alt satır Bloodhound, gerginliği çok daha kişisel tutan bir dizi sürükleyici unsuru başarıyla ekleyen benzersiz, gerginlik dolu bir neo-noir olayıdır.


Yapım yılı : 2020
11 Ocak 2020 00:43

tt4679576


Dil : Türkçe Altyazılı
IMDB : 2.1

Ülkesi :
Amerika


Yönetmen : Jason Richard Miller


Senaryo : Jason Richard Miller


Oyuncular : Alexandre Chen
Amy Tsang
Ed Ackerman
Jess Allen

Diğer Adları : Bloodhound


Kategori : Dram , Korku , Suç

Etiketler: , ,

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap